Betoonitööd

Ehituse Insenerid OÜ üks tegevusvaldkondadest on betoonitööd, oma tööjõuga erinevate raudbetoonkonstruktsioonide ehitamine, raketise-, armatuuri- ja betoneerimistööd ning raudbetoonelementide paigaldus ja monolitiseerimine.
Ettevõtte meeskonnal on rohkem kui kümneaastane erinevate betoonkonstruktsioonide rajamise kogemus nii Eestis, Soomes kui Rootsis.

Meie eesmärk on kvaliteetne ja tähtaegne tööde teostamine, kavandades koos tellijaga enne tööde alustamist nende tehnilise läbiviimise ning tagades oma professionaalse meeskonnaga tööde korrektse teostuse.

Meie meeskond osutab järgmisi ehitusteenuseid:

  • vundamenditööd
  • monoliitsete seinte, lagede, postide, talade ja treppide raketise-, armeerimis- ja betoneerimistööd
  • raudbetoonelementide montaažitööd koos monolitiseerimisega
  • betoonpõrandate rajamine

Meie meeskonna käe all on valminud erinevaid betoonkonstruktsioone, nii maa-aluseid kui ka kõrgustesse pürgivaid, nii mahukaid ja massiivseid kui ka skulptuurseid ja detailseid.

Õigete töömeetodite kavandamise ning tööde tehnoloogia ja ressursside planeerimisega suudame alati tagada betooni- ja montaažitööde kvaliteetse, tähtaegse ja tööohutusnõudeid järgiva teostamise.

Lisaks pakume betooniremonttöid – betooni strukturaalse tugevuse taastamine injekteerimise teel, armatuuride korrosioonikaitse, betoontarindite taastamine betooniremondisegudega, torkreteerimine.

Mõningad meie poolt teostatud tööd: